Promotieteam in winkelcentrum Alexandrium
ALEXANDRIUM ROTTERDAM
Dutch Moving Media zet promotieteams in, in winkelcentra door heel Nederland, ook in winkelcentrum Alexandrium.
Dit winkelgebied is het grootste winkelcentrum dat Rotterdam rijk is en bevindt zich in de wijk Oosterflank. Het winkelcentrum bestaat uit drie delen: Alexandrium Woonmall, Alexandrium Megastores en Alexandrium Shopping centrum. Het shopping centrum heeft meer dan 200 winkels.
Meer informatie
Een promotieteam in winkelcentrum Alexandrium kan de doelgroep aanspreken met flyers, rondlopen met walking billboards of de bezoeker activeren met een activatiespel.
Winkelcentrum Alexandrium heeft meer dan 170.000 bezoekers per week.
Wil jij je merk in de spotlights zetten met een ludieke promotiecampagne in winkelcentrum Alexandrium? Neem contact op met Dutch Moving Media en we bespreken graag de mogelijkheden met je.
PROJECTEN UITGEVOERD
MERKEN GINGEN JE VOOR
GEMIDDELD CIJFER
%
ACTIVATIE!
Sinds een jaar werken wij nu samen met Dutch Moving Media om onze producten met enthousiaste merkambassadeurs bekend te maken bij onze doelgroep. Wij vinden onze samenwerking zeker 5 sterren waard! De lijntjes zijn kort en er wordt snel gereageerd op verzoeken, niets is ze te gek. Op naar een mooie samenwerking in 2019!
WIJ BESCHIKKEN OOK OVER UNIEKE PROMOTIEMIDDELEN ?
Walking Billboards
Maximaal bereik gegarandeerd
Reclamefiets
Lekker mobiel opvallen!
Qugo promotie
Uniekere reclame is er niet!
Foodtruck
Met heerlijke hapjes en drankjes!
Mobiel LED scherm
Shine bright like a LED Truck